Vše, co chcete vědět o programu Miranda IM…

Yahoo 7 emoticons

Yahoo 7 emoticonsAž na malé výjimky typu ICQ 5.1 by se dalo říci, že všechny oficiální klienty mají v základu relativně povedený a obsáhlý balíček smajlíků. Po Skype a ICQ smajlících si můžete do své Mirandy přidat i smajlíky z Yahoo! Messengeru…

Budete k tomu ale bohužel potřebovat samotné smajlíky zkopírované z adresáře Yahoo! Messengeru, protože autorská práva jsou neúprosná. Dále je nutný samotný soubor asl, který definuje cesty ke smajlíkům a jejich kódy pro vyvolání. Tento soubor najdete zde. Samozřejmě musíte mít v Mirandě nainstalovaný i plugin SmileyAdd.

Instalace

Instalace je pak už velmi jednoduchá, stačí spolu se souborem asl nakopírovat do stejné složky i originální smajlíky ze složky smiles v Yahoo! Messengeru. Potom už jen stačí set aktivovat v nastavení SmileyAdd. Bohužel jsem nebyl schopen Yahoo! Messenger zkusit, protože bytostně nesnáším aplikace, které mi ani nedovolí zvolit si součásti, které chci nainstalovat.

Podle diskuze je také nutné v souboru asl přepsat názvy souborů prvních 9 smajlíků. Je nutné odebrat jim 0 z názvu, jinak nebudou funkční. Po této úpravě stačí pouze restartovat Mirandu. Smajlíci samotní jsou opravdu povedení a je jich mnoho, posuďte sami:

Yahoo 7 emoticons

Ovšem jelikož jsou smajlíci animovaní, vypadá vše v pohybu mnohem lépe, ostatně posuďte z těchto tří ukázek:
Yahoo 7 emoticonsYahoo 7 emoticonsYahoo 7 emoticons

Bohužel je kódů pro vyvolání smajlíků málo, jsou sice obsaženy ty základní, ale příliš od nich nečekejte:

Smiley = “01.gif”, -125, “:) :-)”, “Happy”
Smiley = “02.gif”, -125, “:( :-(“, “sad”
Smiley = “03.gif”, -125, “;) ;-)”, “winking”
Smiley = “04.gif”, -125, “:D :d :-D :-d”, “biggrin”
Smiley = “05.gif”, -125, “;;)”, “batting eyelashes”
Smiley = “06.gif”, -125, “>:D<”, ” big hug”
Smiley = “07.gif”, -125, “:-/ :/”, “confused”
Smiley = “08.gif”, -125, “:x :X”, “love struck”

Závěr

Malou ochutnávku smajlíků můžete vidět přímo na adrese Yahoo! Messengeru. V originálním klientovi je jich však mnohem víc. To, zda vám stojí za docela velkou námahu nechám na vás…

Info: RolliestránkadownloadC/Emoticons31.08.20050.37/10
(pro informace najeďte na hodnoty myší)

1 Votes | Average: 5 out of 51 Votes | Average: 5 out of 51 Votes | Average: 5 out of 51 Votes | Average: 5 out of 51 Votes | Average: 5 out of 5 (1 hlasů, průměr: 5 z 5)
Nahrávám ... Nahrávám ...

Zatím nejsou žádné komentáře, buďte první.

Poslat komentář