Vše, co chcete vědět o programu Miranda IM…

Simplicity

SimplicityHledáte co nejpraktičtější klient jak po stránce funkcí, tak po stránce vzhledu? Miranda vás pravděpodobně uspokojovala pouze v prvním aspektu. To se ale s novým vzhledem Simplicity pravděpodobně změní. Uvnitř článku naleznete minirecenzi tohoto extrémně jednoduchého a praktického skinu pro Modern Contact List…

Simplicity je opravdu čerstvým přírůstkem do rodiny jednoduchých skinů pro Modern Contact List. Pro jeho úspěšný provoz samozřejmě budete potřebovat plugin Modern Contact List. Pokud jej máte, stačí se řídit naším jednoduchým návodem a skin budete mít nastavený během několika málo okamžiků. Stránku skinu samotného naleznete na této adrese, případně si jej můžete stáhnout přímo odtud.

Jednodušší už to být nemůže…

Po aplikaci skinu uvidíte sami, že už to opravdu jednodušší být nemůže. Okno s kontakty je tvořeno jednopixelovým rámečkem po celém obvodu a uvnitř jako výplň najdete jen a pouze bílou barvu. Vpravo nahoře se tísní dva malé prvky pro minimalizaci a zavření okna. Nic víc nečekejte…

Simplicity

A takto skin vypadá v podání autorova desktopu:

Simplicity

Závěr

Co na takovém skinu recenzovat… Pro po jednoduchosti toužící uživatele je to jasná volba. My ostatní raději zůstaneme u skinů s nějakou tou linkou navíc :)

Info: VrendettastránkadownloadC/Themes22.4.20070.1 Alpha8/10
(pro informace najeďte na hodnoty myší)

4 Votes | Average: 4 out of 54 Votes | Average: 4 out of 54 Votes | Average: 4 out of 54 Votes | Average: 4 out of 54 Votes | Average: 4 out of 5 (4 hlasů, průměr: 4 z 5)
Nahrávám ... Nahrávám ...

Komentáře (3)

  1. Stružák - 26. 4. 2007 6:51

    V jednoduchosti je krása. I přesto bych v tomto skinu uvítal nahoře pár ovládacích tlačítek navíc. :) Navíc si nejsem jistej, jak by Siplicity vypadal v “běžném” provozu, kdy má člověk v konktakt listu několik desítek kontaktů (a ne pouze ukázaných šest). Na druhou stranu, použití “jen a pouze bílé barvy” není špatným nápadem, který v kombinaci s poloprůhledností nemusí vypadat špatně.

  2. Charismaseeker - 27. 4. 2007 12:11

    Nazdar, rad by som s tebou vymenil odkaz. Ak mas zaujem ohlas sa mi pls na moju stranku…odkaz je v polozke web..dikes..:)

  3. Andor - 12. 8. 2021 22:57

    KV Harper, the principal and founder of Kex Design + Build, lives in a renovated h Ward double shotgun camelback that’s filled with interesting historical objects, but doesn’t feel like a museum thanks to good design and a mix of modern features.

Poslat komentář