Vše, co chcete vědět o programu Miranda IM…

PoliteaTrilliana

PoliteaTrillianaBratři z východu nezklamali, na oficiálním webu se objevivší skin PoliteaTrilliana je po delší době opravdu perfektně vypadající skin inspirovaný IM klientem Trillian. Na svědomí jej mají právě naši slovenští bratři (resp. bratr). Uvnitř článku najdete krátkou recenzi…

Recenzi skinu vám přináší těsně po jeho uvedení, které se datuje do dne 5.3.2007 (tedy recenzi uvádíme v ten samý den). Stránku skinu můžete najít na této adrese a případně si jej stáhněte přímo odtud. Skin je určen pro nejpoužívanější plugin pro zobrazování seznamu kontaktů Contact List Modern.

Vzhled

Ač se to ze screenshotů možná tak nejeví, vzhled vypadá při ostrém nasazení opravdu perfektně. Navíc je poměrně praktický, hned pod titulkem okna se nachází tlačítka pro přístup do hlavního menu, menu se stavy a about okno Mirandy. K poslednímu bych měl sice výhrady, nepoužívá se tak často, nicméně ničemu nepřekáží. Hned pod těmito tlačítky se nachází váš avatar, tlačítko pro otevření okna pro nastavení profilu a znovu tlačítko s menu se stavy, proč je ve skinu dvakrát nechápu.

PoliteaTrilliana

Poslední částí před kontakty je malé menu s nejdůležitějšími funkcemi. Můžete pomocí něj otevřít dialog pro přidání kontaktu, zobrazit/skrýt skupiny, zobrazit/skrýt offline uživatele, zapnout/vypnout zvuky a nebo otevřít přímo nastavení Mirandy. Zbytek skinu je už klasický seznam kontaktů završený jednoduchým stavovým řádkem, které efektně navazuje na celý rámeček.

Závěr

Skin můžu doporučit jak Trillian maniakům, tak úplně všem ostatním, kterým učaroval stejně jako mě. Nezbývá mi než autorovi říct: “Dobrá práce”…

Info: SuperSonicstránkadownloadC/Themes05.03.20071.010/10
(pro informace najeďte na hodnoty myší)

10 Votes | Average: 3.2 out of 510 Votes | Average: 3.2 out of 510 Votes | Average: 3.2 out of 510 Votes | Average: 3.2 out of 510 Votes | Average: 3.2 out of 5 (10 hlasů, průměr: 3.2 z 5)
Nahrávám ... Nahrávám ...

Komentáře (3)

  1. hawkes - 8. 3. 2007 6:35

    vypada to moc pekne

  2. loser - 25. 3. 2007 10:28

    Zdravim, sem docela loser. Stah sem si pugin a nevim jak ho dostat do mirandy, kam nahrat. Pls help. Diky ..

  3. FoX-Eleven - 3. 7. 2007 12:37

    Pluginy dáváš do kořenovýho adresáře mirandy….tzn. kde máš program uloženej tak tam do složky plugins dáš plugniny tak např. C:\program files/miranda/plugins/ a sem dáš pluginy :-)

Poslat komentář