Vše, co chcete vědět o programu Miranda IM…

Last seen Plugin

Last seen PluginDnes si představíme další z mých oblíbených malých, ale užitečných pluginů. Zove se Last seen a slouží, jak už je z názvu patrně patrné, k úschově údajů, kdy vaši známí byli naposledy online.

Určitě to znáte. Zapnete Mirandu a urgentně potřebujete vědět, kdy byl naposledy Váš vzdálený známý online. Zjišťovat takový údaj přes historii je nešikovné až nemožné. A tak nějakého kutila napadlo stvořit dnešní plugin.

Vše je velmi jednoduché. Plugin dosadí do možností po pravém kliku na kontakt položku, ve které je uvedeno datum a čas posledního spatření uživatele. Sám jej už používám nějakou dobu a vskutku jsem jej několikrát využil, například pro zjištění doby, jakou trvá hacknutí ICQ účtu :)

Nastavování pluginu je vcelku zbytečné, ovšem pro náruživé je připravena možnost změny zobrazovaných údajů (hodiny, minuty, dny…) a jejich pořadí. Dají se nastavit sledované pluginy, též se dá logovat do souboru či do historie (dle mě zbytečné).

Co více dodat? Plugin je možno stáhnout zde.
Hodnocení: 10,01/10

Info: micron-xstránkadownloadP/Status and Events12.02.20025.0.1.110/10
(pro informace najeďte na hodnoty myší)

1 Votes | Average: 5 out of 51 Votes | Average: 5 out of 51 Votes | Average: 5 out of 51 Votes | Average: 5 out of 51 Votes | Average: 5 out of 5 (1 hlasů, průměr: 5 z 5)
Nahrávám ... Nahrávám ...

Zatím nejsou žádné komentáře, buďte první.

Poslat komentář