Vše, co chcete vědět o programu Miranda IM…

HistoryStats

HistoryStatsZajímá vás, kolik minut či hodin jste prokecali s Ahmedem ze Sýrie, který vás včera vypráskal v CSku? Nebo s kýmkoli jiným? Jaká jste nejčastěji použili slova? A kolik bajtů z vašeho měsíčního limitu jste tím ztratili? Tak dnešní plugin je přímo pro vás.

Stáhnout Unicode verzi

Stáhnout ANSI verzi

Po nainstalování pluginu vám v hlavním menu přibyde nabídka Historystats, pod kterou se skrývá možnost vytvoření statistiky nebo otevření už existující.

Položka v Hlavním menu

Samotná statistika je velmi přehledná, na každý kontakt je vyčleněn jeden řádek tabulky. Je zbytečné se rozepisovat, jaké informace skýtá, obrázek mluví za vše. Na konci statistiky se objeví shrnutí pro všechny kontakty i protokoly (hlavně počet prochatovaných dnů by vás měl zajímat). V nastavení si můžete nastavit i takové kousky jako třeba ignorování vybraných kontaktů či protokolů (velmi potřebné s mTV a podobnými).

Řádek výsledné tabulky1

Řádek výsledné tabulky2

Plugin hodnotím jako výborný pro alespoň částečné uvědomění času padlého za oběť chatování. :) Dá se použít na mnoho způsobů, je konfigurovatelný, jediné co mi na něm trochu chybí je nemožnost řazení výsledné tabulky např. podle počtu odeslaných slov.

Hodnocení: 9.1/10

Stáhnout Unicode verzi

Stáhnout ANSI verzi

Info: SloMostránka Unicode, stránka ANSIdownload Unicode, download ANSIP/History24.12.20050.1.4.08/10
(pro informace najeďte na hodnoty myší)

1 Votes | Average: 4 out of 51 Votes | Average: 4 out of 51 Votes | Average: 4 out of 51 Votes | Average: 4 out of 51 Votes | Average: 4 out of 5 (1 hlasů, průměr: 4 z 5)
Nahrávám ... Nahrávám ...

Na článek odkazují...

Komentáře (0)

Poslat komentář