Vše, co chcete vědět o programu Miranda IM…

MBot Temporarily ignore contact

MBot Temporarily ignore contactDnešním dnem na Miranda KeX startuje sekce zaměřená jen a pouze na MSP skripty. Nebude se jednat o pouhou statickou stránku jako doposud, ale o normální článek s možností komentování atd. Jako první vám přinášíme recenzi skvělého skriptu, který dokáže ignorovat zvolený kontakt na určený počet minut…

O pluginu MSP (Miranda Scripting Plugin) jsme na těchto stránkách již psali. Ve článku najdete i návod pro instalaci skriptu, takže se jím nebudu v tomto článku zabývat. Samotný skript pak můžete najít na této adrese a nebo jej stáhnout přímo odtud.

Jak to funguje


Funkce skriptu je poměrně prostá, ale o to více skvělá. Po instalaci najdete v kontextovém menu každého kontaktu novou položku s názvem [tmp] Ignore. Po její aktivaci se zobrazí postupně dvě dialogová okna. První slouží k nastavení časového intervalu, po který budou zprávy od daného kontaktu ignorovány a druhé ke zprávě, která se kontaktu zobrazí.

MBot Temporarily ignore contact

Po nastavení obou hodnot se položka v kontextovém menu změní a text Ignore je nahrazen slovíčkem Unignore, který tuto funkci bez ohledu na uplynulý a zbývající čas ruší. Pokud vás zajímá, jak se dozvíte o tom, že někdo ignorovaný píše, tak se to děje pomocí jednoho vyskakovacího okna s touto informací.

MBot Temporarily ignore contact

A co druhá strana

Skript se dobře postará i o ignorovanou stranu “hovoru”. Té se zobrazí zadaná zpráva o ignoraci. Může to být v některých situacích poměrně nevhodné, nicméně asi je to nezbytné:

Automated message: You are ignored up to 07.03.2007 – 18:39.
Reason: vaše zpráva!

Závěr

Přestože se jedná jen o kousek kódu v php, je skript dokonalým řešením mnoha situací a vyřeší spoustu problémů s dotěrnými uživateli (a že jich je) :D

Info: AVolstránkadownloadP/Plugin Extensions06.03.20070.1.0.19/10
(pro informace najeďte na hodnoty myší)

8 Votes | Average: 4.88 out of 58 Votes | Average: 4.88 out of 58 Votes | Average: 4.88 out of 58 Votes | Average: 4.88 out of 58 Votes | Average: 4.88 out of 5 (8 hlasů, průměr: 4.88 z 5)
Nahrávám ... Nahrávám ...

Komentáře (2)

  1. http://bit.ly/37A73HS - 10. 12. 2019 8:33

    Please note an interestingoffer for you. http://bit.ly/2QMqHKE

  2. gsesansm кликай https://google.com - 16. 2. 2020 2:43

    dzsffzgd кликай https://google.com

Poslat komentář