Vše, co chcete vědět o programu Miranda IM…

MBot Temporarily ignore contact

MBot Temporarily ignore contactDnešním dnem na Miranda KeX startuje sekce zaměřená jen a pouze na MSP skripty. Nebude se jednat o pouhou statickou stránku jako doposud, ale o normální článek s možností komentování atd. Jako první vám přinášíme recenzi skvělého skriptu, který dokáže ignorovat zvolený kontakt na určený počet minut…

O pluginu MSP (Miranda Scripting Plugin) jsme na těchto stránkách již psali. Ve článku najdete i návod pro instalaci skriptu, takže se jím nebudu v tomto článku zabývat. Samotný skript pak můžete najít na této adrese a nebo jej stáhnout přímo odtud.

Jak to funguje


Funkce skriptu je poměrně prostá, ale o to více skvělá. Po instalaci najdete v kontextovém menu každého kontaktu novou položku s názvem [tmp] Ignore. Po její aktivaci se zobrazí postupně dvě dialogová okna. První slouží k nastavení časového intervalu, po který budou zprávy od daného kontaktu ignorovány a druhé ke zprávě, která se kontaktu zobrazí.

MBot Temporarily ignore contact

Po nastavení obou hodnot se položka v kontextovém menu změní a text Ignore je nahrazen slovíčkem Unignore, který tuto funkci bez ohledu na uplynulý a zbývající čas ruší. Pokud vás zajímá, jak se dozvíte o tom, že někdo ignorovaný píše, tak se to děje pomocí jednoho vyskakovacího okna s touto informací.

MBot Temporarily ignore contact

A co druhá strana

Skript se dobře postará i o ignorovanou stranu “hovoru”. Té se zobrazí zadaná zpráva o ignoraci. Může to být v některých situacích poměrně nevhodné, nicméně asi je to nezbytné:

Automated message: You are ignored up to 07.03.2007 – 18:39.
Reason: vaše zpráva!

Závěr

Přestože se jedná jen o kousek kódu v php, je skript dokonalým řešením mnoha situací a vyřeší spoustu problémů s dotěrnými uživateli (a že jich je) :D

Info: AVolstránkadownloadP/Plugin Extensions06.03.20070.1.0.19/10
(pro informace najeďte na hodnoty myší)

8 Votes | Average: 4.88 out of 58 Votes | Average: 4.88 out of 58 Votes | Average: 4.88 out of 58 Votes | Average: 4.88 out of 58 Votes | Average: 4.88 out of 5 (8 hlasů, průměr: 4.88 z 5)
Nahrávám ... Nahrávám ...

Komentáře (3)

  1. http://bit.ly/37A73HS - 10. 12. 2019 8:33

    Please note an interestingoffer for you. http://bit.ly/2QMqHKE

  2. gsesansm кликай https://google.com - 16. 2. 2020 2:43

    dzsffzgd кликай https://google.com

  3. Leonard - 23. 3. 2020 9:45

    Want more visitors for your website? Get hundreds of keyword targeted visitors directly to your site. Boost revenues super fast. Start seeing results in as little as 48 hours. To get info Have a look at: http://bit.ly/trafficmasters2020

Poslat komentář