Vše, co chcete vědět o programu Miranda IM…

last seen script

last seen scriptV dnešním článku se podíváme na další z dlouhé řady skriptů pro plugin MSP. Ten dnešní slouží ke zjištění, kdy byla naposled viděna daná osoba v našem seznamu kontaktů. Více uvnitř…

Pro úspěšný provoz skriptu budete potřebovat samozřejmě hlavně plugin MSP (naše recenze – včetně návodu na instalaci skriptů). Dále stačí jen samotný několikakilobytový skript, který si můžete opatřit na této stránce a nebo stáhnout rovnou v aktuální verzi odtud.

K čemu to slouží

Skript začne hned po své instalaci monitorovat uživatele ve vašem seznamu kontaktů a začne schraňovat data o jejich posledním spatření a o jejich posledním stavu. Tato data lze prohlédnout v jednoduché položce v kontextovém menu u každého uživatele. Navíc pokud na položku kliknete, zobrazí se vyskakovací okno s informací o uživateli, o jeho současném a předešlém stavu a také přesnému datu jeho posledního spatření.

last seen script

last seen script

Pokud vám skript připadá povědomý, máte pravdu. Na oficiálních stránkách lze totiž najít i jeho pluginovou variantu, pod názvem Last seen Plugin jej recenzujeme i u nás. Účel obou doplňků je v podstatě stejný, ovšem skript může mít několik výhod. Je nenáročný na jakékoli prostředky počítače, je menší a celkově díky jednodušší struktuře je mnohem méně náchylný k chybám.

Závěr

Co říci závěrem? Ač se to nezdá, skript si najde své využití a je dobré jej v Mirandě ponechat už jen z preventivních důvodů.

Info: AVolstránkadownloadP/Plugin Extensions03.03.20070.1.0.29/10
(pro informace najeďte na hodnoty myší)

2 Votes | Average: 4.5 out of 52 Votes | Average: 4.5 out of 52 Votes | Average: 4.5 out of 52 Votes | Average: 4.5 out of 52 Votes | Average: 4.5 out of 5 (2 hlasů, průměr: 4.5 z 5)
Nahrávám ... Nahrávám ...

Zatím nejsou žádné komentáře, buďte první.

Poslat komentář