Vše, co chcete vědět o programu Miranda IM…

Tango Rainbow balls 4 ICQ

Tango Rainbow balls 4 ICQDoménou dnešní doby jsou barvičky. Chceme dvaatřicetibitové průhledné ikonky, které jimi hýří. V dnešním krátkém článku se podíváme na ikony, které se nehonosí složitými ornamenty, ale právě svou jednoduchostí a barevností…

Pokud se nechcete zdržovat čtením, vězte, že stránku tohoto minisetu lze nalézt na oficiálních stránkách zde, případně můžete rovnou stahovat aktuální verzi. Jelikož se jedná o žhavou novinku, jsou do budoucna možné ještě mírné úpravy, proto berte recenzi mírně s rezervou.

Jak jsem již nastínil v úvodu článku, autor tohoto setu vsadil na jednoduché ikonky, které se od sebe odlišují pouze barevným provedením. Ostatně tomu napovídá i slovo rainbow (duha) v názvu. V setu se nachází 8 ikonek pro všechny nejdůležitější stavy. Podle autora se jedná o ikonky v takzvaném Tango stylu (stránka projektu) a s tím související autorská práva patří Tango projektu. Pokud máte zájem o více Tango ikonek, podívejte se na naši recenzi další autorovi tvorby.

Tango Rainbow balls 4 ICQ

Jak můžete vidět na obrázku, obsaženy jsou všechny duhové barvy, které se vyskytují třeba na tzv. duhové vlajce (zelená, modrá, oranžová, fialová, červená, žlutá). Navíc si autor pro offline stav vypůjčil šedou a pro neviditelnost bílou. K samotnému provedení není díky jednoduchosti třeba nic vytýkat.

Závěr

Ač se to možná nezdá, ikony tohoto typu mohou být lépe rozlišitelné, než ikony s malým symbolem konkrétního stavu. Doporučuji je hned nezavrhovat, protože po podrobnějším seznámením s účelem každé barvy se může jedna o užitečnou pomůcku pro okamžité určení stavu.

Info: carambastránkadownloadC/Icons19.02.20071.0.0.010/10
(pro informace najeďte na hodnoty myší)

6 Votes | Average: 3.67 out of 56 Votes | Average: 3.67 out of 56 Votes | Average: 3.67 out of 56 Votes | Average: 3.67 out of 56 Votes | Average: 3.67 out of 5 (6 hlasů, průměr: 3.67 z 5)
Nahrávám ... Nahrávám ...

Komentáře (4)

 1. def - ičko .) - 3. 4. 2007 18:51

  vím – není to k tématu – ale nemohl byste mi někdo říct, kam se poděl ten plugin, který umožňoval rozpoznat klienta mých kontaktů? asi jenom blbě hledám :T děkuju .)

 2. Qwerty - 4. 4. 2007 20:34

  Může mi někdo říct, co za font je na tom obrázku? Je fakt super, všiml jsem si, že je podobný s Niamey, ale to “w” není ono.. písněte pls na mejl ]:PP

  http://mirandakex.cz/img/ikony/tango_rainbow_icq/1.png

 3. Šadaut - 9. 5. 2007 11:09

  Přidávám se, taky by mě zajímalo co je to za font. Díky.

 4. munchkin - 31. 1. 2008 14:54

  neviem ci je to on, ale ja pouzivam HandelGotD.ttf

Poslat komentář