Vše, co chcete vědět o programu Miranda IM…

Peace Global Icon Set

Peace Global Icon SetKlid zbraní, mír a lásku čéče! Vzpomínáte? Většina z nás asi ne, ale pokud se chcete alespoň ve své Mirandě vrátit do 60. let, kdy celé Americe vládli Hippies nemůžete tento set ikonek minout…

Dokonce i set jako je tento má na oficiálních stránkách své zastoupení. Konkrétně na této adrese. Pokud nemáte s instalací ikonek zkušenosti, podívejte se na náš návod.

Obsah

A v čem že jsou tyto ikonky tak zvláštní? Posuďte sami z přiložených obrázků. Autor s nimi doslova udělal díru do světa. Jak symboly vznikly vysvětluje na stránkách setu:

Symbol byl vymyšlen Bertrandem Russelem v roce 1950 složením dvou písmen tzv. semaforové abecedy.
.| zastupuje N jako Nuclear (nukleární)
.Y zastupuje D jako Disarm (odzbrojení)

Teď ale k samotnému setu. Obsahem jsou celkem dvě kolekce. Klasická, která obsahuje ikonky s tradičními obrázky informujícími o aktuálním statusu a kolekce Purity, kde najdete pouze hlavní symbol, stavy jsou signalizovány pouze jeho pootočením.
Peace Global Icon Set
V archivu jsou obsaženy jak samostatné soubory ico, tak dll o rozměrech 16×16, připravené ihned k použití…

Závěr

Konečné rozhodnutí, zda ano či ne, nechám na vás. Za sebe můžu říci, že bych si nikdy nic takového do svého miláčka nedal :D, ale co člověk, to názor…
Klady: 60 léta znovu ožívají, dvě kolekce
Zápory jedna kolekce nerozpoznatelná, pro opravdové fajnšmekry

Info: zappodragostránkadownloadC/Icons15.03.20060.35/10
(pro informace najeďte na hodnoty myší)

 Votes | Average: 0 out of 5 Votes | Average: 0 out of 5 Votes | Average: 0 out of 5 Votes | Average: 0 out of 5 Votes | Average: 0 out of 5 (Zatím nehodnoceno)
Nahrávám ... Nahrávám ...

Zatím nejsou žádné komentáře, buďte první.

Poslat komentář