Vše, co chcete vědět o programu Miranda IM…

New Year Icons for Jabber & ICQ

New Year Icons for Jabber & ICQVánoce a Nový rok se rychle blíží a spousta lidí při těchto dvou svátcích trpí jistou psychickou poruchou, kdy jsou svými konzumními smysly nuceni zdobit a upravovat všechny věci ve svém bytě či domě a někteří dokonce i na svém počítači. Pokud mezi tyto jedince patříte, tak je tento miniset ikonek určen přesně pro vás…

Stránka setu se na oficiálních stránkách skrývá pod touto adresou, případně můžete rovnou sáhnout po odkazu pro přímý download aktuální verze. Jestliže máte problémy s instalací ikon, můžete se podívat na náš článek.

Obsah

To, co můžete vidět na obrázku níže je vlastně veškerý obsah. Po stažení se v archivu nacházejí pouze dvě dll knihovny a sice se sadou pro protokol Jabber a pro protokol ICQ. Jak správně tušíte, tak pro Jabber jsou určeny ikonky ve tvaru baňky a pro ICQ ty s vločkou. Rozměry ikon jsou okolo 15×15 pixelů a celkově jsou vyvedeny velmi pěkně. Žádné problémy s průhledností a jinými věcmi nečekejte.

New Year Icons for Jabber & ICQ

Závěr

Na tomto minisetu není prakticky co recenzovat. Trpíte-li poruchou, kterou jsem zmiňoval výše, tak vám pomůže naplit toužebný cíl a posunout vaši Mirandu zase blíže k Vánočnímu provedení…

Šťastné a veselé… :)

Info: kuzzmanstránkadownloadC/Icons16.12.20061.07/10
(pro informace najeďte na hodnoty myší)

 Votes | Average: 0 out of 5 Votes | Average: 0 out of 5 Votes | Average: 0 out of 5 Votes | Average: 0 out of 5 Votes | Average: 0 out of 5 (Zatím nehodnoceno)
Nahrávám ... Nahrávám ...

Zatím nejsou žádné komentáře, buďte první.

Poslat komentář