Vše, co chcete vědět o programu Miranda IM…

>a0x set 3<

>a0x set 3<V dnešním článku se podíváme na jeden z mnoha tzv. “všestranných” setů s ikonkami do vaší Mirandy. Ten dnešní je ovšem nadmíru povedený a také velmi obsáhlý. Více uvnitř článku…

Na oficiálním webu s pluginy můžete set najít zde. Nevíte-li si rady s instalací setu, podívejte se také na náš návod. Nyní už je ale čas přejít k samotnému obsahu setu.

Obsah

Po stažení najdeme v archivu několik složek. V první, jménem Background, se nachází pozadí pro váš seznam kontaktů. Nejde prakticky o nic jiného než přechod ze stříbrné k bílé a zase zpět. Proto pozadí příliš nedoporučuji… Nyní se už můžeme podívat na samotné ikonky. V další složce nalezneme globální ikony a to dokonce hned v 5 provedeních.
a0x set 3
V další složce se nachází hlavní ikonky programu a také několik sad pro méně používané protokoly. Najdete zde sadu pro vrstvy, 2 hlavní sady, mTV, mRadio, Yamn, 3 sady pro clist_mw a také jednu Phantom a Nonim ikonku.
a0x set 3
Poslední složka do sebe pojala sady pro velké množství nejznámějších protokolů. Můžeme zde najít: Gadu Gadu, 2× Tlen, ICQ, IRC, 2× MSN, Skype, Weather, Winpopup, YAHOO, AIM, CG, 2× Google Talk, Jabber, metakontakty a MRA.
a0x set 3
Dále také doporučuji vyzkoušet připojovací ikonku, kterou autor vytvořil pro tento set a lze ji najít na této adrese. Do budoucna nás pravděpodobně čekají připojovací ikonky pro všechny protokoly, TopToolBar a TabSRMM sady…

Závěr

V celé recenzi jsem se záměrně vyhýbal hodnocení vzhledu ikonek. Na závěr ale můžu říci, že určitě stojí za vyzkoušení, protože svým zajímavým a neotřelým designem určitě zaujmou nejednoho Mirandistu :).
Klady mnoho sad, vyvedené
Zápory dokonalý set :)

Info: a0xstránkadownloadC/Icons08.09.20052.0.0.19/10
(pro informace najeďte na hodnoty myší)

1 Votes | Average: 3 out of 51 Votes | Average: 3 out of 51 Votes | Average: 3 out of 51 Votes | Average: 3 out of 51 Votes | Average: 3 out of 5 (1 hlasů, průměr: 3 z 5)
Nahrávám ... Nahrávám ...

Zatím nejsou žádné komentáře, buďte první.

Poslat komentář